hosting menu left
hosting menu right

interior design logo

3D návrhy jsou v současné době trendem, který vyžaduje každý. Od soukromých osob přes velké společnosti. Každý z nás nemá takovou představivost, aby byl schopen z pár črtů na papíře vidět konečnou podobu svého interiéru.


Proto se specializujeme na grafické návrhy interiérů do kterých spadá jak bytová část (kuchyňské linky, koupelny, dětské a obývací pokoje, ložnice, šatny a další….), tak i komerční prostory (restaurace, bary, obchody, kancelářské prostory...). Spolupracujeme s firmami, které se zabývají dodávkou interiérů na klíč a proto můžeme doporučit klientovi spolehlivého partnera pro realizaci svého interiéru.


„Jsem člověk, který má rád svou práci a zároveň je mu koníčkem. V oboru interiérů pracuji již 11 let a tak mohu nabídnout své zkušenosti i praktické rady. Mou prioritou je vidět za svou prací spokojeného klienta. Sleduji nové trendy a dokážu reagovat na veškeré vaše požadavky na kvalitu i na design.“


Našim prvním úkolem je vytvořit jedinečný grafický návrh, který Vás zaujme a bude se Vám líbit. Kromě vlastních návrhů poskytujeme i odborné poradenství a pomoc s případnou realizací.  Návštěva u vás doma nebo ve vašich budoucích prostorách je dle domluvy možná.


Pro základní návrhy nám stačí jen črta či půdorys prostor, kde chcete budovat a modelovat nový domov nebo komerční prostor. Z podkladů a požadavků zákazníků a svých nápadů zpracujeme profesionální počítačový návrh interiéru s pomocí špičkových programů vizuální architektury DataCad, SketchUp, KitchenDraw, ArCon. Každý prostor vyžaduje jinou prioritu a důraz na jiný detail, proto nepoužíváme jen jediný program, který nedokáže uspokojit každého klienta stejnou měrou.


Prioritou je pro nás komplexní servis a služby zákazníkovi. Ke každému máme individuální přístup a snažíme se pochopit jeho cítění prostoru… Pomáháme klientům splnit si své sny o klidném a příjemném prostředí.

 


website hosting main area bottom